Dil: arabic keybord clavier arabe arabische tastatur tastiera araba arapca klavye

arabicArapça klavye çevrimiçi:

arabicArapça klavye çevrimiçi nedir?

 • Kullanıcılara, daha kolay okunabilir ve kolay bir şekilde Arapça kelimeler ve cümleler yazması için hizmet vermeyi amaçlayan ücretsiz bir Arapça klavye elde etmek için bir araçtır.

arabicArapca klavye düzeni nasıl kullanılır?

 • Fareyi kullanarak, imleci klavye düzeni üzerinde hareket ettirebilir ve bir harfi tıklatabilirsiniz. Bilgisayar klavyesini ⌨ kullanabilirsiniz, böylece fareyi metin alanının içine koyup herhangi bir harf yazarsanız, dönüştürülen bir Arap harfi haline gelirsiniz.

arabicArapça klavye harfinin seslendirilmesi:

 • Bu tablo, bilgisayar klavyesinin kullanıcılarına, latin'deki her arapça mektubun eşdeğerini açıklar
Transliteration of arabic keyboard letter
  Not: Bu transkripsiyon yöntemleri standart normlardan değil, daha çok yaygın olan Arap klavyelerini sunan hizmetlerdir.

arabicÇevrimiçi Arapca Klavye'nin bazı özellikleri:

  1- Çevrimiçi Arapça klavye size, metin yazmak için bilgisayarınızın entegre Arapça dilinde bulunma şansını verir, bunların hepsini hemen Arabic-keyboards.net

  2- Entegre Google aramalı Arapca klavye, diğer bir deyişle kelimeleri ve cümleleri girdiğinizde Arabic-keyboards.net Google'da bir arama başlatır.

  Örneğin :

  ► Google arama, diğer arama motorlarına göre daha erişilebilir; Arapça araştırma yapmak istediğinizde "Arabic-keyboards.net" konusunda çok basit, doğrudan Google web'e bastıktan sonra Arapça yazmanız yeterli.

  ► Arabic-keyboards.net'teki Google aramasıyla ilgili fotoğrafları arapça incelediğinizde Google resimlerinde Arapça ve qu'appuyez yazabilirsiniz.

  ► Arapça konulara ihtiyaç duyan ve yazdığınız arabic-keyboards.net hakkında ücretsiz ansiklopediye ihtiyaç duyan öğrenciler için, Wikipedia Web sitesi.

  ► Ayrıca, YouTube'da video aramak için ihtiyaç duyduğunuz tüm araştırmaları Arapça olarak da yazabilirsiniz.

  Arapça Klavye (arabic-keyboards.net) lets you make a çeviri Arapça bir metnin Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Rusça, Türkçe metninde ...

  3- Bu hizmet, arabic-keyboards.net ile artık bilgisayarlarında Arapca klavye bulunmayan kişiler için tasarlanmıştır. Herkes bu klavyeden kolay ve ücretsiz bir şekilde yararlanacaktır.

arabicŞimdi, cihazınıza bir Arapça klavye yüklemeyle ilgili bazı ipuçları:

 • Windows:
 • Denetim masasını açın, ardından Saat, Dil ve Bölge'ye gidin. Orada, Klavyeyi değiştir veya diğer giriş yöntemlerini seçin.

  Klavyeyi değiştir düğmesini tıklayın ve kalbinizin istediği dilleri ekleyin. Bir dil için birden fazla klavye düzenine sahip olabilirsiniz! Diller arasında geçiş yapmak için normalde bir klavye kısayolu kullanılır (varsayılan olarak Shift + Alt, ancak bunu değiştirebilirsiniz). Windows 8 ve üstü, kendi "anılık" düzenine sahip (kusurları da değil)

  Kontrol edin Microsoft site Daha kapsamlı bir kılavuz için ve klavye düzeninizi değiştirin.

 • Mac Apple:
 • Apple menüsünü açın ve Sistem Tercihleri'ni tıklayın. Klavye'yi seçin ve Giriş Kaynakları düğmesini tıklayın. Dilleri oraya ekleyebilirsiniz. Mac'in ihtiyaç duyduğu sesetik bir özelliği vardır.

  Ayrıca menü çubuğundaki Giriş menüsünü göster seçeneğini kontrol edin. İşte bu. Dil değiştirme için varsayılan kısa yol ⌘ + Boşluktur

 • iPad:
 • Ayarlar bölümüne gidin ve Genel sekmesini bulun. Klavye → Klavyeler'i seçin ve Yeni Klavye Ekle ... seçeneğini tıklayın.

 • Android phone:
 • Android tarafından telefona bir Arapça klavyenin nasıl yükleneceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için Ayarlar'a gidin ve Kontroller sekmesini bulun. Dili ve girişi seçin. Klavyenin yanındaki ayarlar simgesini tıklayın, ardından giriş dilini seçin'i tıklayın

arabicSonunda: ✔ ️ Neden arabic -keyboards.net?!

  İnsanlara sayfaların yüklenmesini beklemekten hoşlanmadığı gözlemi temelinde mevcut sanal Arapça klavyeye bir alternatiftir ve genel olarak sevgili operatörlerimiz tarafından çok düşük akışla dayatılan muzdarip en büyük motivasyonumuz, Çok hızlı, basit ve şık bir arayüz.

  Arapça alfabe yazarken kullanılacak klavyeye sahip olmayan bilgisayarlara Arapça karakterler yazmak için bu çevrimiçi Arapça klavyeyi kullanın. Bu klavyeyle herhangi bir Arapça karakter yazabilirsiniz. Ayrıca, fare imlecini metin alanına yerleştirip Arapça metinleri yazmak ve düzenlemek için normalde yaptığınız yazıları düzenleyebilirsiniz.

  Umarız bu çevrimiçi Arapça klavye, bir Arapça klavyeniz yoksa metinleri Arapça'ya girmenize yardımcı olur. Okumaktan ve konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

🔝